خرید اشتراک

شما در حال خرید فایل

تایید نهایی و پرداخت
5.4/10
100%

مولان

Mulan

15+
همکاری در فروش
تمدید اشتراک
اکشن,درام,ماجراجویی
فارسی ( دوبله ),فارسی
بالای 15 سال
2020
امریکا
فیلم
5.4/10
100%
«مولان» فیلمی در ژانر اکشن محصول سال 2020 و کمپانی دیزنی و به کارگردانی «نیکی کارو» است که از این حیث بسیار قابل توجه می باشد زیرا خانم کارو دومین کارگردان تاریخ دیزنی است که فیلمی با بودجه ی بیشتر از 100 میلیون را کارگردانی کرده است. در این فیلم جذاب 90% حرکات رزمی توسط نقش اول آن، «لیو یی فی» انجام و تنها 10% توسط بدلکار یا جلوه های ویژه ساخته شده. جالب توجه است که «لیو یی فی» از بین 1000 نفر بازیگر کاندید این نقش، به دلیل مهارتش در هنرهای رزمی، تسلطش به زبان انگلیسی و جوان و آینده دار بودن توسط گروه کارگردانی انتخاب شد. این فیلم تنها یک کپی از انیمیشن مولان نیست و تغییراتی به نسبت نسخه انیمیشنی آن دارد. عمده فیلمبردای این فیلم در نیوزلند انجام شد. دختری باهوش و و شجاع به نام مولان، برای حفظ جان پدرش و محافظت از کشور چین به ارتش می رود تا برای پیروزی بر دشمنان کمک کند.
تهیه کننده
کارگردان
نویسنده
مدت زمان
1 ساعت 55 دقیقه
به منظور اطلاع رسانی و ارسال اطلاعات خرید ، شامل لینک دانلود و ...
پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
بانک سامان بانک سامان
Pay.ir Pay.ir
اطلاعات فیلم/سریال
نظرات کاربران
نقد و بررسی

ژانر
زبان فیلم
رده سنی
بازیگران خارجی
تهیه کننده
سال ساخت
کارگردان
آهنگساز
کشور سازنده
نویسنده
فیلم و سریال
مجموعه
لینک IMDB
IMDb
5.4/10
صداپیشگان
مدت زمان
1 ساعت 55 دقیقه
نظر کاربران به : مولان

هوآ مولان یکی از افسانه های قدیمی و جذاب چین باستان است.
اقدامات قهرمانانه وی که شباهتی به ژاندارک مدرن تر دارد  برای اولین بار در متون باستانی به حکاکی رسیده و سپس در شعر معروف Ballad Of Mulan بازگو شده است و در نهایت در انیمیشن مولان 1998 نیز به تصویر کشیده شد و به محبوبیت امروزه رسید.

و در سال 2020 دیزنی فیلمی بر اسا انیمیشن این داستان تولید نمود ؛ داستان مولان همچنان در سراسر مدارس کشور چین تدریس می شود .

همچنین می توانید مشاهده کنید