خرید اشتراک

شما در حال خرید فایل

تایید نهایی و پرداخت
65%

عشق تعطیل نیست ! قسمت آخر

eshghtatil nist

15+
همکاری در فروش
تمدید اشتراک
کمدی,عاشقانه,خانوادگی
6
93%
عشق تعطیل نیست !
مدت زمان
65 دقیقه
به منظور اطلاع رسانی و ارسال اطلاعات خرید ، شامل لینک دانلود و ...
پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
بانک سامان بانک سامان
Pay.ir Pay.ir
اطلاعات فیلم/سریال
نظرات کاربران
نقد و بررسی

ژانر
لینک IMDB
IMDb
مدت زمان
65 دقیقه
نظر کاربران به : عشق تعطیل نیست ! قسمت آخر

به گزارش سلام سینما، بیژن بیرنگ تهیه کننده و کارگردان سریال «عشق تعطیل نیست» بارها در مصاحبه های اخیرش در نشریات بی علاقگی بازیگران کار  را مهمترین مشکل این سریال دانسته بود.

شهرام حقیقت دوست یکی از بازیگران این سریال درباره این اتهام از سوی بیژن بیرنگ، در صفحه شخصی اینستاگرامش توضیحات مفصلی اراه کرد.

شهرام حقیقت دوست در اینستاگرام خود نوشت:

جناب بيژن بيرنگ در چند مصاحبه اخيرشان در رسانه هاي متعدد اشاراتي داشتند پر از شك و قضاوتهاي يك سويه كه با اندك شناختي كه از روحيه ايشان در طول پروژه عشق تعطيل نيست بدست آوردم برايم قابل درك است. تعجب من از دوستان فعال در رسانه ايست كه شعار و اساسش عدالت است ؛ كه در حين گفتگو با ايشان چه به به و چهچهي و دريغ از يك تماس و درخواست توضيح و جواب از ما ! كه اي واي از اين نان قرض دادن ها و تعارفات نهادينه شده در مملكتم كه شعور ما را بلعيده. عزيزان مجري و خبرنگار اين يك بي انصافي رسانه ايست و من در اعتراض به شما كار نابلدان پر مدعا در صفحه شخصي اينستاگرامم بناچار چند سطري دفاعيه دارم و خدا را شاكرم بخاطر ظهور و حضور اين قسم شبكه ها.
قصد گله منديهاي كودكانه بدون حضور جناب بيژن بيرنگ نيست و حاضرم در جلسه اي با حضور ايشان ، تهيه كننده و ديگر بازيگران بنشينيم و در كمال صداقت و آرامش درد دلهايمان را در خصوص پروژه عشق تعطيل نيست علني كنيم كه صد البت اگر به نفع جنابشان بود انجام مي پذيرفت.
چيزي كه مرا به نوشتن وا داشت اشاره چندين و چند باره جناب بيژن بيرنگ در خصوص نبودن عشق به كار نزد بازيگران و اتهاماتي از اين دست بود.

همچنین می توانید مشاهده کنید