خرید اشتراک

شما در حال خرید فایل

تایید نهایی و پرداخت
85%

کله گنده ها - قسمت اول

bigheads

15+
همکاری در فروش
تمدید اشتراک
کمدی,خانوادگی
فارسی
1396
ایران
سریال
5
42%
دو فردی به اسم فرشید و سامان که دو جوانی هستند که با هم رفیق هستند و هر دوی آنها آس و پاس هستند.در یک خانه ای با هم در مرکز تهران زندگی میکنند.ماجرای این دو از زمانی شروع میشود که فرشید تصمیم میگرد با دختری ازدواج کند و زندگی خودش را بسازد و با این دختری که قرار است ازدواج کند چند مدت است که در اینترنت و دنیای مجازی با هم آشنا شده اند.اما فرشید از آن دختر هیچ نمیداند جز آیدی اینستاگرامش …
بازیگران ایرانی
مدت زمان
17 دقیقه
به منظور اطلاع رسانی و ارسال اطلاعات خرید ، شامل لینک دانلود و ...
پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
بانک سامان بانک سامان
Pay.ir Pay.ir
قسمت ها
اطلاعات فیلم/سریال
نظرات کاربران
نقد و بررسی

ژانر
زبان فیلم
بازیگران ایرانی
سال ساخت
کشور سازنده
فیلم و سریال
رده سنی
لینک IMDB
IMDb
صداپیشگان
مدت زمان
17 دقیقه
نظر کاربران به : کله گنده ها - قسمت اول

سریال کله گنده ها با چیزی حدود 100 قسمت به کارگردانی حسام فرهمندجو در سال 1396 ساخته شده است. این سریال در ژانر کمدی و خانوادگی با هنرمندی تعدادی زیادی از هنرمندان است که شخصیتهای اصلی ان فرشید عسگری و سامان صحیح می باشند. 

هدف نویسنده این سریال علی دلگشایی این بوده است که تاثیر فضای مجازی و رویکردهایش را در قالب طنز به مردم نشان دهد. کله گنده ها که اکثر بازیگران ان جویای نام هستند و خبری از کله گنده های بازیگری در ان نیست،  از شخصیت های گوناگونی از انجلیا جولی گرفته تا آمیتا باچان و شخصیت سریال ها و فیلم های محبوب.شایان ذکر است که چنین نگاهی به شکل داستان پردازی و سریال سازی و همچنین خلق چنین دنیایی در دنیای رسانه ای ما و حتی جهان تا به حال وجود نداشته و بی سابقه است .

همچنین می توانید مشاهده کنید