گراند توریسم

بر اساس داستان واقعی باورنکردنی و الهام‌بخش تیمی از افراد ضعیف - یک گیمر مبارز از طبقه کارگر، یک راننده سابق ماشین مسابقه شکست خورده، و یک مدیر ورزش موتورسواری ایده‌آل - که جان همه را به خطر می‌اندازن...

اکشن درام ماجراجویی
ژانر
اکشن ، درام ، ماجراجویی
رده سنی
سال ساخت
2023
IMDB
7.1
مدت زمان
134 دقیقه

برای مشاهده در سایت مشاهده فیلم کلیک کنید.

بر اساس داستان واقعی باورنکردنی و الهام‌بخش تیمی از افراد ضعیف - یک گیمر مبارز از طبقه کارگر، یک راننده سابق ماشین مسابقه شکست خورده، و یک مدیر ورزش موتورسواری ایده‌آل - که جان همه را به خطر می‌اندازند تا نخبه‌ترین ورزش جهان را انجام دهند.
Jann یک گیمر مشتاق از کاردیف است که روزهای خود را با بازی Gran Turismo می گذراند و از موفقیت در دنیای واقعی امتناع می کند. در همین حال، در توکیو، دنی، مدیر بازاریابی شرکت خودروسازی نیسان، یک کمپین تبلیغاتی اجرا می کند و به همراه مدیریت گرن توریسمو، طرحی را برای راه اندازی مسابقه ای طراحی می کند که از گیمرها دعوت می کند تا شانس خود را در اتومبیل های مسابقه واقعی امتحان کنند. دنی که برای سازماندهی یک رویداد به کمک نیاز دارد، به جک، یک راننده مسابقه‌ای سابق و بدبین غیرقابل اصلاح روی می‌آورد. وقتی سرنوشت جان را با دنی و جک کنار هم می‌آورد، گیمر راننده یک ماشین مسابقه‌ای نیسان می‌شود و با سرسختی وارد مبارزه برای جایگاهی در زیر نور خورشید در دنیای رقابتی مسابقات واقعی می‌شود.

نظرات